333045

KORGSTOLAR, 3 st, "LC stol", Gösta Westerberg, 1900-talets andra hälft.

Korgstolar, 3 st, "lc stol", gösta westerberg, 1900-talets andra hälft.

Välvd bunden rygg i näver.

Slitage, skador, smuts.

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer