Smycken
333094

RING, 18k rodierat rödguld,5 briljantslipade diamanter tot ca0,85ct. GBA, Bergkvara, Sverige, 2000-tal. Vikt 7g.

Sk Alliansring, st 16,5/52. Kvalitet ca Tw/VVS, en SI. Ct enl grav.

Obetydligt slitage.

Utropspris
24 000 SEK