P.H Janowitz

(Tyskland)
P.H Janowitz
(Tyskland)

P. H. JANOWITZ, Akvarell, signerad P.H. Janowitz.

Orientalisk gatuscen. 64,5 x 96 cm.

Obetydligt ytsmuts. Ej undersökt ur ram.

Utropspris
10 000 SEK