SPELBORD, England, sekelskiftet 1700/1800.

Mahognyfanderad med intarsialist. Fotavslutningar i mässing.
76,5 x 38,5. H 72,5.

Fanersprickor, spricka i skivan, bruksslitage.

Utropspris
300 EUR