Smycken
334037

RINGAR, 2st, 14k guld med diamanter ca0,04ct och safirer tot ca0,30ct. Tot vikt 3,5g.

En ring med briljantslipad diamant tot ca 0,04ct. En med små diamanter och två safirer. St 17,5/55 resp 16,25/50,5.

Bruksslitage. En ring med oval skena, nagg på safirer.

Utropspris
1 500 SEK