PIEDESTAL. 1800/1900-tal.

PIEDESTAL. 1800/1900-tal.

Kvadratisk pelarform. Marmorerad. H 85.

Slitage, färgbortfall.

Utropspris
1 200 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

47. Gert Nyström, ljuskronor, ett par, "Festival", Fagerhult, 1960-70-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK