Fanér av palisander, raka sidor, pardörrar, innanför liggande hyllinredning samt två lådor. Fyra balusterformade ben på fotplatta. L 101, b 41, h 140. Nyckel finns.
Slitage, repor, fuktfläckar, fanérskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.