PARTI SILVER, 17 delar, bl a C G Hallberg. Vikt c:a 410 g.

Supkoppar, 4 st, Göteborg, 1966, invändigt förgyllda, h 5. Skål med femkrona i botten, Anders Ulrik Wahlberg, Gävle, 1952, h 3, samt 12 st coasters, sterling, CG Hallberg, 1958. diam 7,5. Bägare, nysilver, h 8 medföljer. Bricka diam c:a 42.

Slitage, smärre bucklor.

Utropspris
1 500 SEK