KISTA, Indien, 1800-tal.

KISTA, Indien, 1800-tal.

Trä med järnbeslag, delvis bemålad. H 84, 65x119.

Bruksslitage, skråmor, små skador, nyckel saknas.

Utropspris
450 EUR