PARTI SILVER, 12 delar. Bl.a svenska och engelska stämplar, div mästare 1900-tal. Tot c:a 800 g.

Fat, 3 st (diam 14-20). Skålar, ett par (h 7). Etuier, dosa, förstoringsglas mm.

Inskriptioner, bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK