LEKSAKER, 3 st, plåt, Brasilien samt Japan, 1900-talets mitt.

Rymdfarkoster:
Lunar Transport 2096, Modern Toys, Japan, originalask.
Capsule 7, Modern Toys, Japan.
Space Squad -X7, Glasslite, Brasilien.
H 12 - 25.

Slitage, delar saknas, skador, ej funktiontestade.

Utropspris
150 EUR