SPEGELBORD, rokokostil, med äldre delar, 1800-tal

Vitmålad. Lätt svängda ben med konturerad skiva. Spegeluppsatts. L 103, B 50, H 155.

Slitage, repor, renoverad, kompletterad, omarbetad.

Utropspris
3 000 SEK