FÅTÖLJER 4 st och BORD, "Saturnus", Yrjö Kukkapuro, Haimi, 1970-tal.

Vitlackerade. Bordet diam 99, h 57.

Slitage. Färgslitage. Smärre avskavda delar. Klädsel smutsig, smärre hål.

Utropspris
6 000 SEK