Allmoge
33797

VÄGGSKÅP, allmoge. 1900-talet första hälft.

Bemålad. Dörr dekorerad med blomster. L 74, b 38, h 82. Nyckel finns.

Smärre slitage, mindre repor och rispor.

Utropspris
800 SEK