SOFFA, Elsa Stackelberg, Fri form, 1900-tal.

Furu. Rak form, ställbar rygg, hjul. Lösa stoppade dynor. Delar för montering av tak medföljer. L 185.

Slitage. Kuddarna smutsiga och blekta.

Utropspris
2 000 SEK