SAMLING, GRETA GARBO, ca 135 delar.

Album med 83 sidor.
117 (ca) vykort
2 fotografier
8 fotografier märkta Metro Goldwyn Mayer
8 böcker
tidningsartiklar, frimärken
Kort presentation på finska.

Ej genomgångna. Böckerna med bruksslitage.

Proveniens

Else von Hertzen.

Postmuseet 1995.
Mässcentrum 1996.

Utropspris
200 EUR