UNDERSKÅP, sent 1800-tal.

UNDERSKÅP, sent 1800-tal.

Grönmålat. Dörrpar med hyll- samt lådinredning. L 103, B 49, H 82.

Slitage, repor, smuts, fläckar, skivan med senare mittdel.

Utropspris
3 000 SEK