Belysning Taklampor
339134

TAKLAMPA, metall, 1900-talets mitt/andra hälft. H 48.

Taklampa, metall, 1900-talets mitt/andra hälft. h 48.

Med ljusarmar med dekor av prästkragar.

Slitage, repor, ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK