SALONGSGRUPP, 5 delar, rokokostil, Frankrike, 1800-tal.

Lövträ. Skuren dekor. Soffa, bord, 2 karmstolar samt stol. Fast stoppad klädsel. Bord med sarglåda. Soffans L 133. Bordets L 99. B 65. H 72.

Repor. Slagmärken. Bordet med fanerskador.

Utropspris
4 000 SEK