339692

RING, 18 k vitguld, svenska stämplar MAG,1980-tal, med 7 briljanter ca 0.50 ct, enligt gravyr. Vikt med stenar ca 4 g.

Ringstrlk 19/60.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK