GOLVLAMPA, "Arco", Achille & Pier Castiglioni för Flos, Italien, inköpt på Silverbergs.

Marmorsockel, svängd ställbar arm.

Slitage, repor, funktion ej kontrollerad.

Utropspris
5 000 SEK