Madeleine Pyk – en samling F769

Gustaf Rydberg

(Sverige, 1835-1933)
Gustaf Rydberg
(Sverige, 1835-1933)

RYDBERG, GUSTAF. Olja på pannå. Ristad monogramsign.

Skånsk bondgård. 32 x 54.

Utropspris
8 000 SEK