UNO VALLMAN
Olja på pannå, sign och dat 1955.

Timmerskörning till kolmilan. 27x35.

Konditionsrapport

Ytslitage.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8390417 bukobject
    • 8390417 thumb
    • 8390418 thumb
    • 8390419 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    0

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)