DOCKMÖBLER, 3 st samt 2 SPADAR, trä samt metall. 1900-talets mitt.

Utdragbar säng, l 32 - 52.
Kryddhylla, märkt: GALERIES et 6d Bazar du Bd ANSBACH. H 36, L 43.
Stol, h 43.

Bruksslitage, skador.

Utropspris
200 EUR