PARTI SKEDAR, 30 delar, silver, bla "Haga", JL Hultman, Stockholm, 1954. Tot vikt ca 772g.

6 matskedar "Haga", 12 kaffeskedar "Haga", 12 blandade skedmodeller i olika strl. L 11-21. Några förgyllda. Sockertång ej i silver medföljer.

Slitage. Repor. Gravyr.

Utropspris
2 500 SEK