BESTICKUPPSÄTTNING, 14+5 del, silver och nysilver, Tyskland. Tot. vikt silver 801 g.

Stämplar 800. Omfattande 7 matskedar (L 21), 7 matgafflar (L 21) och 5 matknivar (L 26). Knivbladen i rostfritt stål.

Repor, bucklor, slitage, monogram.

Utropspris
250 EUR