Smycken
342738

BROSCHER, 2 st, silver samt porslin, Hallbergs resp Gustaf Wikström, Göteborg, 1900-tal. Tot vikt 28 g.

Porträtt av damer. Brosch från Hallbergs, 1900-tal, h 2. Brosch från Gustaf Wikström, 1918, h 5,5.

Bruksslitage, repor samt smärre tillverkningsdefekt.

Utropspris
1 500 SEK