MATSERVIS, ca 90 delar, flintgods, "Willow", Gustavsberg.

4 uppläggningsfat ,l 29-40.
12 mattallrikar, diam 25.
12 djupa tallrikar diam 21, 11 djupa tallrikar diam 25.
19 assietter diam 16. 10 assietter diam 19.
8 kaffekoppar med fat.
6 tekoppar.
Sockerskål, gräddkanna, tekanna samt såsskål.
3 karotter diam ca 19. Karott/uppläggningsfat diam ca 26.

Bruksslitage. Flertal kantnagg. Krackelyr.

Utropspris
3 000 SEK