PARTI SILVER, 8 delar, sterling, bla Birmingham, England, 1884. Tot vikt ca 155 g.

Mindre stop, två ljusstakar med blått glas invändes, korg med hänkel, cigarettetui, ram, två flakonger i glas och silver. D ca 4-5,5. L ca 10. H ca 3-11.

Slitage. Repor. Anlöpningar. Mindre bucklor på ljusstakar och stop. Ram ej inräknad i vikt.

Utropspris
1 500 SEK