MATGRUPP, 5 delar, Edsbyverken, 1950-tal.

Teak och bok. 4 stolar, "NESTO". Bord med utdragsskivor à 30, L 90 (tot 140) B 75, H 75.

Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK