VÄGGLAMPOR, ett par, Gaetano Sciolari, 1970-tal.

Aluminium och plexiglas. H 49,5. Etikettmärkta.

Ej funktionstestade. Slitage. Anlöpningar. Repor. Smärre nagg på plexiglas.

Utropspris
4 000 SEK