SERVISDELAR, 32 st, porslin, "Spets", Arabia, Finland 1960-70 -tal.

6 sopptallrikar
6 mattallrikar
6 förrättstallrikar
5 assietter
2 karotter, l 18, 31
4 serveringsfat, l 18 - 36
2 serveringsskålar, diam. 16 - 19
Kanna.

Bruksslitage, kantnagg.

Utropspris
200 EUR