BESTICKUPPSÄTTNING, 11 delar, silver, Auran Kultaseppä, Åbo 1952-1965. Tot. vikt, inkl. bladen, 560 g.

6 matgafflar
4 matknivar, bladen rostfritt stål, Hackman & Co Sorsakoski.
1 förrättsgaffel
Vikt inklv. knivblad.

Slitage, enstaka nagg.

Utropspris
200 EUR