KAFFE- OCH TESERVISDELAR, 30 st, porslin, "Mon amie", Marianne Westman, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

1 + 5 tekoppar, 4 + 5 kaffekoppar, 6 + 8 assietter samt 1 sockerskål.

Bruksslitage och tillverkningsdefekter. Extra tefat och kaffefat medföljer. Tre tekoppar med lagad hänkel ingår.

Utropspris
2 000 SEK