346450

FÅTÖLJ, Chesterfield-modell, 1900-talets andra hälft.

Fåtölj, chesterfield-modell, 1900-talets andra hälft.

Ljusbrunt djuphäftat läder.

Slitage, repor, smärre fläck.

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer