PARTI TÅGBANEDELAR, ca 40 delar, bl a Kato Unitrack, 1900/2000-tal.

Rälsdelar, två kartonger samt 7 paket, kontrollenhet samt två vagnar, Kato Unitrack.
Fyra byggnader, 22 vagnar, Atlas Model Railroad Co., INC.
Fyra vagnar, "MiniTrain", Lima models.

Bruksslitage, ej genomgångna.

Utropspris
1 500 SEK