GLASSERVIS, 44 delar, "Rio", Edvard Hald, Orrefors, 1900-talets mitt.

Slipad rutdekor. 12 vinglas, 5 grogglas, 2 snapsglas, starvinsglas 11+3 +1 , 11 selterglas. H 7,5-14,5.

Obetydligt bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK