FIGURINER, 7 st, porslin, Bing & Gröndahl samt Royal Copenhagen, 1900-talets andra hälft.

Pojke som spelar kula, H 9,
Syskonpar. H 11,
Undulat, H 9,5,
Gäss, 2: handsortering, H 3,5,
Fågel, Royal Copenhagen, H 8.

Smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK