Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

34801
SKÅL, porslin, Meissen.
SkÅl, porslin, meissen.
SkÅl, porslin, meissen.

Rokokostil, genombruten kant, förgylld och blomdekor. L 32.

Smärre slitage, undersides liten spricka.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 000 SEK