KLAFFBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Valnöt. Sarglåda. Hjultrissor. L 140. B 74. H 78.

Repor. Slagmärken. Mindre fläckar. Sprickor.

Utropspris
2 000 SEK