Auguste Emile Pinchart

(Frankrike, 1842-1920)
Auguste Emile Pinchart
(Frankrike, 1842-1920)

EMILE AUGUSTE PINCHART, blandteknik, sign.

Modell. Bildstrl. 37x26.

Något gulnad, enstaka hål, smärre slitage, små skador i kanter.

Utropspris
8 000 SEK