DOSOR, 3 st, silver, svenska importstämplar. Vikt ca 175 g.

Dekor av väderkvarn och bladverk. Puderdosa med spegel och inre puderhållare. 7 x 7. Dosor Diam 4,5 och 6.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK