SKÅL, silver samt glas, Sheffield, England, Fenton Creswick & Co, 1775-76. Vikt ca 332 g.

Oval gallerskål med hänklar. Claw & Ball fötter. Med glas isats. L 18.

Slitage, repor, smärre bucklor.

Utropspris
3 000 SEK