BESTICK, 25 st, silver, George W Adams, London, England, 1932-33. Totalvikt ca 2850 g

12 matgafflar, 12 bordsgafflar, 11 bordsskedar, 7 dessertskedar. I modell "engelsk snäck". L 18,5.

Slitage, repor, gravyr.

Utropspris
12 000 SEK