SOFFBORD, Monica Armani, B&B Italia.

Skiva av frostat glas. Underrede i metall, med hyllplan. Stämpelmärkt "Armani tempered" i glasskivan. L 173 B 88 H 45.

Slitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK