TOILETTSET, 3 delar, silver, samt glas, Frankrike 1800-senare hälft. Silvervikt ca 141,9 g.

2 parfymflakonger samt ask, fasettslipat glas. Locken graverade med krönt monogramgravyr. H 15 rasia 10x7, h 6.

Slitage, repor, nagg, kalkavlagringar, avslag.

Utropspris
200 EUR
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?