NATTDUKSBORD, ett par, rokokostil, modell "Sandbro", Move möbler, 1900-talets slut.

Svartmålade. Skiva med sarg. Dörrpar, svängda ben. L 42, B 35, H 92.

Smärre slitage och repor. Enstaka nötmärken. Ena dörrparet löst och går ej att stänga ordentligt.

Utropspris
4 000 SEK