MAT-, TE- och KAFFESERVIS, 79 delar, flintgods, "Grön Anna", Rörstrand.

11 mattallrikar, 17 djupa tallrikar, 18 assietter, 11 kaffekoppar med fat, 7 tekoppar med fat, 3 serveringsfat, 2+2 skålfat, 2 skålar, 1 karott, 2 olika såssnipor, 1 kanna, 1 sockerskål, 1 mjölkkanna.

Slitage, naggar, krackelyr. Delarna av olika ålder.

Utropspris
1 500 SEK