KONSTGLAS, 7 delar, Kosta Boda, Orrefors, Bertil Vallien, Ulrica Hydman-Vallien, Anne Nilsson, 1900-talets slut.

5 skålar: Bertil Vallien resp. Ulrika Hydman Vallien, Kosta Boda. H 2,5 - 10 cm.
Orrefors champagneglas ur serien "Clown" med målad polykrom dekor. H 26,5.
Signerade och numrerade.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
150 EUR