TERRIN, tenn, 1800-talets andra hälft.

Bukig form med lock krönt med knopp. Hänklar.

Smärre intryckningsskador och slitage.

Utropspris
600 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

117. Mats Theselius, "Skepparpallen", ett par, ed. 359 & 360/360, Källemo, Värnamo efter 2001.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK